تبلیغات
رهایی - بحث ها پیرامون برنامه های تلویزیون من و تو
 

بحث ها پیرامون برنامه های تلویزیون من و تو

نوشته شده توسط :رها رهایی
یکشنبه 27 فروردین 1391-02:11 ب.ظ

 
شبکه من و تو شبکه شیطان پرستی
 
شبکه من وتو در تاریخ8آگوست(17مرداد) طی برنامه ای ادعا کرد اولین شبکه ایرانی که به موسیقی متال (موسیقی شیطان پرستی)اهمیت میدهد شبکه من وتو میباشد و به همین خاطر گزارشهای ویژه ای درباره این نوع موسیقی ها پخش خواهیم کرد.مجری برنامه سپس با پخش گزارشی از گروه موسیقی متال ادامه داد:موسیقی متال روی خود من به عنوان خواننده موسیقی متال تاثیر گذاشته است.
 
شبکه من وتو در راستای اهداف ضد ایرانی و همسو با خواسته های مقامات بریتانیا از ابتدای تاسیس سعی در از بین بردن فرهنگ ملی و ترویج فرهنگ غرب کرده است.
 
گروههای شیطان پرستی که یکی از کارهای تبلیغی آنها موسیقی های شیطان پرستی(راک,متال,هوی متال و...)میباشد سعی می کنند با پوشش مبتذل و غیر طبیعی و رفتارهای خشن تفکرات خود را به بینندگان تزریق کنند.
این در حالی است که اندیشمندان غربی نسبت به تاثیرات منفی این گروه ها بر جامعه خودشان بارها هشدار داده و خواستار ایجاد محدودیت برای آنها شده اند.
نقش موسیقی در پیدا کردن معشوقه
شبکه من و تو در راستای ترویج موسیقی های غربی تا جایی پیش رفت که به حد خرافه گرایی رسیده و گوش دادن به موسیقی های یک خواننده را موجب وجود شانس بیشتر برای پیدا کردن"معشوقه"مورد علاقه خود دانست.

این شبکه در برنامه ای به نام "موزیک" با تبلیغ آلبوم یکی از خواننده های غربی به نام
a.l اعلام کرد: "بر اساس تحقیقات انجام شده کسی که آهنگهای این خواننده را گوش کند شانس بیشتری برای پیدا کردن "عشق" خود دارد اما کسی که آهنگهای e.m دیگر خواننده[غربی] را گوش کند از شانس کمتری برای پیدا کردن عشقش برخوردار می شود."
 
البته بدیهی است که این شبکه با مطرح کردن اینگونه سخنان که نه تنها جنبه "علمی" ندارد بلکه صرفا یک مدعی است که با هدف خاص تبلیغ می شود، سعی می کند اصل موسیقی غربی را تایید و این نوع موسیقی را در زندگی انسان موثر جلوه دهد.
 
گفتنی است که به نوشته حسین عبداللهی در کتاب "موسیقی و اسلام" دکتر ولف آدلر، پرفسور دانشگاه کلمبیا درباره مضرات گوش دادن موسیقی بر ذهن انسان می‌گوید:« بهترین و دلکش‌ترین نواهای موسیقی شوم‌ترین آثار را بر روی سلسله اعصاب انسان باقی می‌گذارد.»
ترویج غیر مستقیم جوانان به مصرف مواد مخدر برای رهایی و آرامش
شبکه من و تو در جدیدترین اقدام برای به انحراف کشاندن بینندگان خود، از "اعتیاد" به عنوان راه رسیدن به "آرامش" نام برد."من و تو" در ادامه با سخنان اغراق آمیزی درباره تاثیرات مواد مخدر بر آرامش انسان، از این مواد افیونی به عنوان "یک ماده جادویی" برای آرامش اعصاب نام برد.
 
در این برنامه صحبتهای یک شهروند انگلیسی پخش شد که می گفت:" استفاده از مواد مخدر ممنوع است ولی من برای لغو ممنوعیت آن مبارزه می کنم چراکه استفاده از این مواد به ما آرامش روانی می دهد."
 
گفتنی است در حالی شبکه من و تو سعی می کند با پخش چنین برنامه هایی استفاده از مواد مخدر را در بین مخاطبین خود بویژه در بین جوانان رونق دهد که آثار سوء و خانمان سوز این مواد افیونی بر کسی پوشیده نیست و چه بسیاراند انسانهایی که به خاطر اعتیاد به این مواد، زندگی، خانواده و جان خود را از دست داده اند.
 
نکته دیگر در این زمینه اینکه در بیشتر شبکه های لس آنجلسی فارسی زبان، همواره برنامه هایی تحت عنوان " ترک اعتیاد" پخش می شود و تبلیغ داروهای " ترک اعتیاد" به یکی از مهمترین تبلیغات این شبکه ها تبدیل شده است. اما اینکه چرا شبکه "من و تو" بر خلاف سایر شبکه های ماهواره ای، به ترویج استفاده از مواد مخدر می پردازد خود سوالی است که باید گردانندگان این شبکه پاسخگوی آن باشند و همچنین باید این شبکه توضیح دهد که آیا بین آنها و تولید کنندگان مواد مخدر زد و بندهایی تحت عنوان "اسپانسر" وجود دارد؟
 
ترویج روابط غیراخلاقی و نه گفتن به پسرها!!!
در حالی که دانشمندان روابط آزاد دختر و پسر را بسیار مضر می دانند و برای آن ضررهای بی شماری را نام می برند، شبکه من وتو در راستای ترویج زندگی غربی و فرهنگهای ضد دینی سعی در ترویج روابط آزاد دختر و پسر را دارد.
شبکه من وتو که با پخش برنامه های گوناگون سعی در ترویج روابط آزاد دختر و پسر را دارد پارا فرا تر از ترویج اینگونه روابط گذاشته و به دختران القا می کند که نه گفتن در مقابل خواسته های پسران ناپسند است.
ازجمله این شبکه در برنامه ای با پخش صحبتهای یک دانش آموز دختر امریکایی، نه گفتن در مقابل خواسته های پسران را ناپسند دانست و افزود:" وقتی به پسرها "نه" می گویم احساس بدی به من دست می دهد. بی رحمانه ترین کاری که یک دختر می تواند انجام دهد نه گفتن به پسرهاست. بنابراین هر کسی به من هر پیشنهادی بدهد قبول می کنم. "
 
 
 
روز رستاخیزی در کار نیست!
شبکه تلویزیونی من و تو، در برنامه بیوگرافی در تاریخ 3 آگوست (12 مرداد) به بررسی زندگی داروین پرداخت. باید گفت من و تو پای خود را از ترویج سگ بازی و شرابخواری فراتر گذاشته و با پخش چنین برنامه هایی سعی در خط زدن خدا از زندگی جوانان ما دارد. با دقت در مواردی که در این برنامه مطرح شده به راحتی می توان به این مدعا پی برد:
 
"وقتی که اصل انواع (کتاب داروین) منتشر شد خدا کم کم کنار رفت و جایش را به توضیحات طبیعی داد. تمام پدیده ها در موجودات زنده، از جمله انسان، از جمله ساختار اجتماعی آن ها، از جمله رفتار آن ها، همه این ها از طریق نیروهای طبیعی شکل گرفته و اداره می‏شدند."
 
"داروین دید ما را به جهان برای همیشه عوض کرد. کاری که افراد کمی در طول تاریخ کرده اند. او واقعاً طلیعه عصر جدید در علم و همچنین فرهنگ عامه بود.» «داروین می دانست که رستاخیزی در کار نیست".به نقل از خبرگزاری فارس، شبکه الجزیره گزارشی از تحقیقات دانشمندان زیست شناس ارائه نموده که بیان آن خالی از لطف نیست:
 
این تحقیقات که توسط گروهی از دانشمندان زیست شناسی در دانشگاه "کین ستیت " و "کالیفرنیا " ارائه شده درپی کشف اسکلت باقیمانده از یک انسان‌ اولیه در اتیوپی که عمری بیش از 4 میلیون سال دارد مربوط می‌شود.این اسکلت که "اردی " نامگذاری شده ثابت می‌کند که ابنای بشر از اسلاف تکامل یافته از خانواده میمون‌ها و شامپانزه نبوده است.
 
الجزیره در ادامه این گزارش تصریح می‌کند: این در حالی است که پیش از این دانشمندان غربی مدعی بودند که میمون‌ها و شامپانزه‌ها اجداد اولیه انسان‌ها بودند که در سیر تکامل تاریخی به انسان‌های امروزی بدل شدند.

این تیم تحقیقاتی در گزارشی که در نشریه "ساینس " منتشر کردند، خبر دادند: که اردی از اولین گونه‌های انسانی در زمین به حساب می‌آید و از خانواده شامپانزه‌ها نیست. این گزارش تصریح می‌کند: در حال حاضر هیچ شامپانزه‌ای کشف نشده که به اردی شبیه باشد.
دانشمندان اردی را جزء اولین انسان‌های ساکن بر روی کره زمین می‌دانند.
 
نظریه چالز داروین زیست شناس نسل انسان به گروهى از پستانداران به نام پریمادها برمى‌گردد. پریمادها شامل میمون‌ها، لمورها و آدمیان مى‌شوند.
                                  
 
پاس داشت از رضا پهلوی در سالروز مرگ او:
شبکه من وتو در2آگوست(11مرداد90)در برنامه جواب که برنامه ای در راستای ارتباط با مخاطبین است با خواندن کامنت یکی از بینندگان از مجری برنامه من وتو پلاس که در سالمرگ رضاخان از حکومت پهلوی بالاخص رضاخان بنیانگذار حکومت پهلوی به نیکی یاد کرده بود, قدردانی کرد .مجری شبکه نیز ضمن ابراز محبت نسبت به این کامنت , رضا شاه را خدمت کننده به مردم و ایران دانست و گفت :
 
"ما باید قدردان زحمات و خدمات او باشیم"
 
 
گفتنی است با توجه به خصومت و دشمنی سابقه دار این شبکه با نظام جمهوری اسلامی ایران , نه تنها این گونه موضع گیری ها از این شبکه دور از ذهن نیست , بلکه این شبکه در دهه فجر امسال در برنامه ای ,مدعی شد انقلاب اسلامی ایران نتیجه زحمات و تلاشهای نهضت آزادی است.
 
عملیات تخریب جمهوری اسلامی ایران با ترفندهای گوناگون
شبکه من وتو روز گذشته 1 آگوست (10 مرداد) در راستای تخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی در برنامه ای به نام "سالی تالک" اقدام به سیاه نمایی کرد.
شبکه من وتو که تا کنون سعی در وارونه جلوه دادن موفقیتهای نظام جمهوری اسلامی در عرصه های گوناگون داشته، سعی دارد که طرح هدفمندی یارانه ها را هم نا کارآمد نشان داده و ایران را کشوری پر از مشکلات اقتصادی جلوه دهد که با طرح هدفمند یارانه ها هم موفق به حل مشکلات معیشتی مردم نشده است.

در همین راستا این شبکه از همان ابتدا که هنوز این طرح اجرا نشده بود بجای واژه" هدفمند کردن یارانه ها" این طرح را با واژه "حذف یارانه ها" یاد می کرد که واضح است این دو واژه معانی بسیار متفاوتی را می رسانند.
هم چنین این شبکه با اعلام آمار غلط اقتصادی سالهای گذشته و مقاسیه آنها با آمارهای امسال و پخش برنامه های گوناگون می کوشد که به مردم القا کند که این طرح نه تنها نتوانسته مشکلات اقتصادی مردم را حل کند بلکه روز به روز به این مشکلات می افزاید.
 
اکنون این شبکه که به شکلهای گوناگون سعی در نا کارآمد نشان دادن طرح هدفمندی یارانه ها دارد این بار در قالبی دوستانه و عوام فریبانه در برنامه "سالی تالک" اقدام به سیاه نمایی کرده و خطاب به بیننده ها گفت : "ما از شما می خواهیم که خبرهای خوب را به گوش ما برسانید ولی شما از قبض های زیاد آب و برق و گاز برای ما می گوئید.ما دوباره درخواست می کنیم که از نیمه پر لیوان برای ما بگوئید ولی شما از گرانی اقلام مختلف برای ما می گوئید."

گویا عوامل این شبکه یادشان رفته که در حال حاضر این اقتصاد آمریکا و اسرائیل است که در حال فروپاشی است. آن ها حتی تظاهرات و اعتراضات مردمی اسرائیل را که خود رسانه های اسرائیلی هم دیگر اعتراف می کنند، نمی بینند
 
مهندسی شبکه من وتو برای ایجاد زندگی سگی:
شبکه من وتو در راستای ترویج زندگی غربی طی چند برنامه تحت عنوان "دنیای سگها" سعی در وارد کردن سگها به زندگی خانوادگی را دارد.
 
این برنامه درابتدا در صدد معرفی انواع سگها برآمده و اطلاعاتی در مورد محل زندگی، نوع غذا، رفتارهای هر گونه از سگها و اینکه هر کدام با چه سنی بیشتر انس می شوند و هر کدام برای چه کاری مناسبند و حتی اینکه نظافت و آرایش آنها به چه صورت انجام گیرد رابیان میکرد.
 
اما رفته رفته با پخش جملاتی از گوینده برنامه، شهروندان کشورهای خارجی وکسانی که با سگها زندگی می کنند سگ را جای معلم نشان داده که حتی به بچه ها اعتماد به نفس می دهد و می تواند بهترین مربی انسان باشد و آن را یار جدایی ناپذیر خانواده و بهترین دوست انسان معرفی کرد و افزود: "در این برنامه قصد داریم ازبهترین دوست انسان تجلیل کنیم."
 
این برنامه پس از مدتی پا را فراتر از معرفی و تمجید و تجلیل از سگ نهاد و با پخش جملاتی از شهروندان کشورهای خارجی و کسانی که با سگها زندگی می کنند زندگی بدون سگ را محال و دور از تصور دانست و سگ راجزیی از خانواده انسان دانست.
 
در یکی از قسمتهای این برنامه، یک شهروند خارجی می گفت : "من برای سگم هر کاری می کنم و زندگی من وقف سگهایم است چون لیاقتش را دارندو در دنیا هیچ چیزی مثل سگ وجود ندارد."
 
این شبکه بعد از اینکه به معرفی انواع این حیوان پرداخته به بیننده ها اعلام کرد : " اگر می خواهید در خانه سگ داشته باشید در انتخاب سگتان باید تفکر کنید تا بتوانید سگی را که متناسب با شماست انتخاب کنید."

این در حالی است که به گفته دانشمندان و پزشکان سگ اگر چه وفاداری آن در دفاع مورد توجه است ولی هم زیستی با سگ و ورود آن به محیط خانه آسیبهای گوناگون بهداشتی و روانی را درپی دارد. وجود «تریشینوزیس»، برای بیماریهای انگلی، کرمها و داشتن بستر مناسب برای انتقال میکروبها به انسان همگی موجب اتخاذ تدابیر بهداشتی و محدودیتهای سنگین در مورد این جانداران شده است.
 
همچنین به گفته دانشمندان نگهداری حیواناتی مانند سگ در محیط خانه از جمله مواردی است که خطر ابتلا به آسم را تشدید می کند و بیماری آسم بعد از عفونتهای تنفسی شایع ترین بیماری تنفسی است که درحال حاضر به مهم ترین بیماری تنفسی تبدیل شده است.
مشروب خواری عضو جدایی ناپذیر میز غذا:
،شبکه من و تو در راستای ترویج زندگی غربی در برنامه ای به نام "بفرمایید شام" شراب و شرابخواری را ترویج می کند.دراین برنامه وجود ظرف شراب روی سفره شرکت کنندگان همیشگی است و شرکت کنندگان حتی در تهیه غذا نیز از شراب های مختلف استفاده کرده و مهمانان شرابهای مختلف را به عنوان هدیه برای میزبانان می آورند.

اکنون با توجه به اینکه برنامه بفرمایید شام یکی از مهمترین برنامه های این شبکه تلقی می شود و هزینه زیادی برای این برنامه در نظر گرفته شده است و با توجه به اینکه همه برنامه های این شبکه بصورت ضبط شده و غیر مستقیم پخش می شوند و امکان حذف یا سانسور در برنامه ها برای دستندرکاران شبکه وجود داردآیا شبکه من وتو با پخش روزانه برنامه بفرمایید شام سعی در ترویج شراب و شرابخواری ندارد؟
 
شاید بتوان گفت باتوجه به اینکه در هیچکدام از برنامه های این شبکه مشروب خواری یا فرهنگهای غلط دیگر توسط شبکه و کارکنان آن بصورت مستقیم ترویج نمی شود بلکه اینکار مدام از طرف کسانی که وابستگی به شبکه ندارند انجام می شود، این شیوه از ترفندهای این شبکه است که در حالی که مشروبخواری و فرهنگهای غلط دیگر را ترویج می کند سعی دارداین کار را بر عهده شرکت کننده ها بگذارد و وانمود کند که شبکه در این مسئله نقشی ندارد.
 
همجنس گرایی در شبکه من و تو:
شبکه من وتو در تاریخ 1390.04.20در برنامه"بفرمایید شام" که با حضور 4 مهمان زن برگزار شد، با پخش شرابخواری آنان و با گفتار زشت و زننده مهمانان به ترویج همجنسگرایی و بی اشکال بودن این قضیه کردیکی از مهمانان برنامه عنوان کرد: اشکالی ندارد انسان لزبی (همجنس باز زن ) باشد همه دوستان صمیمی من " گی" (همجنس باز مرد) هستند. شایان ذکر است با توجه به اینکه از گفتار این زنان مشخص میشد که همگی متاهل هستند اما به راحتی درباره دوستان مرد خود اظهار نظر میکردند.
در ادامه مهمانان برنامه که در نوع گفتار با کلامی زشت و زننده سخن میگویند به نوع رفتار و ارتباط با همجنس بازان پرداختند و نوع ارتباط با این افراد را بی اشکال عنوان کردند
در راستای تحقیر حجاب،بی حجابی علت پیشرفت کشورهای اروپایی است!
،شبکه من وتو در برنامه ای تحت عنوان "دکترکپی" در تاریخ 24 تیر ماه کوشید حجاب را مورد تمسخر قرار داده و مانعی در جهت پیشرفت زنان جلوه دهد. "دکتر کپی" عنوان برنامه ای با اجرای یک میمون انیمیشنی است که به سیاه نمایی در رابطه با مسائل و اخبار داخلی ایران می پردازد.
 
"دکتر کپی" در یکی از این برنامه ها، بعد از پخش فیلم مصاحبه یک بانوی محجبه ایرانی، ضمن مقایسه وضعیت حجاب در کشورهای اروپایی و پیشرفته با کشورهای جهان سومی مانند سودان، عربستان و سومالی سعی کرد رعایت حجاب اسلامی در کشورهای جهان سومی را علت عقب ماندگی این کشورها نشان داده و آزادی و بی بند و باری در کشورهای اروپایی را یکی از علل پیشرفت غرب جلوه دهد.
 
گفتنی است عقب ماندگی این کشورها هیچ ربطی به قانون حجاب ندارد، این کشورها از یک سو همواره تحت استعمار وسیطره غرب بوده اند و ازسوی دیگر عدم تلاش برای پیشرفت در علوم و صنعت نیز، علت عقب ماندگی کشورهای مذکور بوده است.
 
البته پاسخ به این سوال ضروری است که آیا پیشرفت غربی ها از برهنگی و بی بند و باری در جوامع شان ناشی می شود یا اینکه تلاش وکوشش برای دستیابی به پیشرفت های علمی ، غارت واستعمار کشورهای مسلمان آسیایی وآفریقایی و ایجاد جنگ میان دولت های جهان سومی جهت عقب نگه داشتن آنها، مهمترین دلایل این پیشرفت به شمار می آیند؟
 
همچنین به گواهی تاریخ بسیاری از زیربناهای پیشرفت کشورهای اروپایی در زمان حاکمیت اسلام بر آن کشور ها و با فتح اندلس(اسپانیای کنونی) پایه گذاری شده است. مسلمانان فراموش نخواهند کرد که اربابان کلیسا و مخالفان اسلام پس از ترقی کشورهای اروپایی در زمان حکومت مسلمانان در اروپا و استقبال مسیحیان از اسلام برای فروپاشی این نظام اسلامی و جلوگیری از گسترش و نفوذ اسلام از راه ترویج بی حجابی و بی بند و باری و میگساری وارد عمل شدند ، دقیقا همان کاری که اکنون رسانه های غربی مثل شبکه من و تو این وظیفه را به دوش می کشند.
 
ماموریت جدید یکی از عوامل بی بی سی در شبکه من وتو
پانته آ مدیری گوینده اتاق خبر تلویزیون من و تو از ابتدای فعالیت این شبکه (آبان 1389) با این شبکه همکاری می کند. و به تازگی هم فستیوال ایرانی فیلم لندن را پوشش داد.
 
"پانته آ "قبل از همکاری با تلویزیون من و تو، مجری برنامه های ادبی هنری و میزبان سیاستمداران متعددی در میزگردهای بین المللی و چند زبانی بوده است. او دوبلر چندین برنامه تلویزیون فارسی بی بی سی و از گویندگان رادیو زمانه در آمستردام بوده است که در حال حاضر یکی از مجریان مهمترین برنامه سیاسی شبکه من و تو یعنی اتاق خبر است.
 
گفتنی است وی تنها کسی نیست که از شبکه بی بی سی به این شبکه آمده است در اینجا این سوال مطرح می شود که چرا بی بی سی کارمندان خود را که غالبا فعالیت سیاسی در این شبکه داشته اند به شبکه من و تو که ادعا می کند فعالیتش صرفا فرهنگی است فرستاده است.
 
 
 
 
 

منبع : ما هستیم-عکس ندا از سایت البرز نیوز-جام نیوز

نظرات() 


best psychic medium reading
چهارشنبه 10 آبان 1396 05:35 ب.ظ
شما واقعا آن را با ارائه خود به نظر می رسانید، اما من این موضوع را واقعا یک چیز می دانم که فکر می کنم
هیچ چیز بد نیست این نوع احساس بسیار پیچیده و بسیار گسترده برای من است.
من به دنبال تحویل بعدی شما هستم، من سعی خواهم کرد که درک کنم
از آن
quarrelsomecowa35.jimdo.com
شنبه 14 مرداد 1396 09:01 ق.ظ
Heya are using Wordpress for your blog platform? I'm new to the
blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you require any coding expertise to make your own blog?
Any help would be greatly appreciated!
Bianca
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 08:49 ب.ظ
My spouse and I stumbled over here by a different website and thought
I might as well check things out. I like what I see so i
am just following you. Look forward to checking out
your web page yet again.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox